Дубль Кравчука в першому таймі та гол Проціва після перерви принесли Епіцентру перемогу в сьогоднішньому матчі Першої ліги з Прикарпаттям – 3:0.

Перша ліга. Група А. Сьомий тур

“Епіцентр” – “Прикарпаття” 3:0

Голи: Кравчук (11, 27), Проців (62).

“Прикарпаття” у минулому турі розгромило “Ниву” – 3:0. Для підопічних Рипана це була дебютна перемога у нинішньому сезоні. Господарі залишаються на другому місці у групі.

Вже на 11-й хвилині після контратаки господарі відкрили рахунок. Кравчук на швидкості увірвався до штрафної і пробив у дальній кут – 1:0. Для Данила це п’ятий гол у чемпіонаті. В середині першого тайму підопічні Нагорняка збільшили свою перевагу. Кравчук з меж штрафної потужно пробив у дальній кут – 2:0. Данило знову проявив свої бомбардирські якості. Невдалий перший тайм для гостей.

В середині другої половини зустрічі підопічні Нагорняка зняли всі питання про переможця. Климець віддав, а Проців майстерно пробив у дальній кут – 3:0. Шикарну можливість забити гол престижу втратив Цюцюра, який не реалізував пенальті. Таким чином, розгромна перемога господарів.