У матчі 4-го туру Серії А “Дженоа” та “Рома” зіграли у результативну нічию – 1:1. У складі обох команд виступили українці.

Півзахисник “Дженоа” Руслан Маліновський відіграв весь другий тайм. Футболіст віддав 97% точних пасів, виконав 4 вдалі лонгболи, виграв 5 єдиноборств із 5-ти, здійснив 3 відбори, тричі сфолив і заробив порушення на собі.

Нападник “Роми” Артем Довбик зіграв 81 хвилину та відзначився голом. До слова, забитий м’яч став дебютним для гравця у складі римлян. Також у цій грі Довбик двічі бив по воротах, віддав 53% точних пасів, виграв 3 єдиноборства із 6-ти, сфолив і забіг у офсайд.

За версією статистичного порталу WhoScored, Довбик став найкращим гравцем матчу зі складу “Роми” – оцінка 7,3. Маліновському ресурс виставив також високий бал – 7,1. А ось портал Sofascore оцінив дії Артема в оцінку 6,8. Руслан отримав більше – 7,5 балів.