Рівно 13 років тому донецький клуб здобув одну з найбільших перемог в історії Шахтаря. Фінал Кубка УЄФА (нині – Ліга Європи) у 2009 році приймав турецький Стамбул.

20 травня “гірники” зустрілись на одному футбольному полі з німецьким Вердером. Першим нулі на табло розмочив український клуб. Голом відзначився вже екснападник команди Луїс Андріано. Однак перевага донеччан протрималась на табло лише 10 хвилин, коли Налдо зрівняли рахунок 1:1.

В основний час команди так і не визначили володаря трофею. Тому фінал перейшов у додаткові 15-хвилинні тайми. На 97-й хвилині Жадсон в один дотик замкнув простріл з флангу від Даріо Срни. Голкіпер Вердера доторкнувся до м’яча, але не зміг стати на заваді голу.

Шахтар виграв у Вердера з рахунком 2:1 та здобув перемогу у фіналі Кубка УЄФА.