Після нульової нічиєї в Казахстані, збірна Норвегії вдома зуміла переграти Австрію з рахунком 2:1.

Останнім часом Столе Солбаккена багато критикують через невиразну гру у нападі, враховуючи клас гравців національної команди. Після поєдинку головний тренер господарів зазначив, що його підопічні дали бій сильному супернику, а також він не впевнений щодо терміну повернення на поле Мартіна Едегора, який у другому таймі отримав пошкодження.

“Перші 20 хвилин пройшли дуже добре, але ми не змогли підтримувати інтенсивність захисту в 4-4-2. Можливо, мені варто було змінити її трохи раніше, але ми протрималися до перерви. Потім ми зібралися в перерві і прийняли нову стратегію, і в другому таймі ми були кращими і контролювали гру. Ми були втомлені, і в останні п’ять-шість хвилин було кілька гравців, які ледве йшли. Тоді ми висіли на волосині. Я не можу нічого сказати про ступінь травми, але він [Едегор] відчував сильний біль і не міг продовжувати. Важливо, що хлопці здобули хорошу перемогу над командою, яка фантастично виступила на чемпіонаті Європи і є стабільно хорошою командою. Я пишаюся ними. Ми дали хороший бій і заслужили перемогу. Я відіграю в цьому найменшу роль, але хлопці зараз сидять у роздягальні з гарним настроєм”, – заявив Столе Сольбаккен.

Додамо, що наступний матч Норвегія зіграє 10 жовтня вдома проти Словенії.