Головний тренер збірної Бельгії Доменіко Тедеско прокоментував поразку від Франції (0:2) у матчі Ліги націй.

«Після 25 хвилин ми відійшли назад. Після такого початку було боляче поступатись у рахунку. Це нормально, що ми розчаровані.

Ми сміливо грали 25 хвилин і контролювали гру, але повинні були забивати. У нас було 3 моменти, один з яких явний, але це проблема, з якою ми боремося протягом тривалого часу.

Після 25 хвилин у нас виникли проблеми з нашим пресингом. На початку у нас була інтенсивність, а потім ми трохи втратили гостроту. Нам не вистачало терпіння. Ми стали забагато ризикувати.

У Франції є гравці, які роблять різницю. Гравці в півзахисті можуть виграти м’яч і вирватися вперед. Сьогодні рівень (суперників – прим. був занадто високим», — сказав Тедеско.