Сьогодні, 8 вересня, “Верес” зіграв контрольний матч із львівськими “Карпатами”. Гра пройшла на тренувальній базі львів’ян у Бартатові. Гра відбулася у форматі 4 тайми по 30 хвилин.

Товариський матч

Карпати Львів – Верес Рівне 0 : 1.

0 – 1. Степанюк – 58.

У неділю, 8 вересня, під час паузи в чемпіонатах на міжнародні матчі збірних товариську зустріч між собою провели львівські Карпати та рівненський Верес.

Перший тайм поєдинку пройшов без забитих голів, а долю гри вирішив єдиний м’яч, що було забито вже у другій половині гри. Автором переможного голу для Вереса став 32-річний нападник Руслан Степанюк.

Таким чином команда Олега Шандрука святкувала звитягу над колективом Владислава Лупашка.

Карпати та Верес зустрічалися між собою у матчі першого туру УПЛ 2024/25. Тоді була зафіксована нічия 0:0.

Наразі львівський колектив посідає 11 сходинку турнірної таблиці чемпіонату, маючи п’ять балів. Рівняни з чотирма балами займає 12 позицію.