Центральний матч туру цій групі. Полтава в минулому турі втратила перші очки з початку чемпіонату, зігравши внічию на полі Металурга. Підопічні Анатолія Безсмертного в минулому турі вдома перемогли Кудрівку і залишалися єдиною командою групи без втрат очок.

Перша ліга, 5-й тур. Група Б.

СК Полтава – Вікторія Суми 1 : 0.

1 – 0. Перебора – 65.

Обидві команди активно розпочали гру, але довести свої атаки до логічного завершення не могли. З реалізацією у суперників у першій половині зустрічі відчувалися проблеми. Поступово темп зустрічі сповільнився. Безумовно, на це також могла вплинути пауза, яка була спричинена повітряною тривогою. На перерву суперники пішли без голів, хоча господарі мали всі шанси щоб відкрити рахунок.

На жаль, відразу після перерви було багато сумбуру, але до гольових моментів справа не доходила. В середині другого тайму господарі все ж відкрили рахунок. Удар Марусича парирував голкіпер, але першим на добиванні опинився Перебора – 1:0. Вимушена заміна Сисенка спрацювала. Відігратися гості не змогли.