“Борнмут” встановив рекорд АПЛ, здобувши вольову перемогу над “Евертоном” у матчі 3-го туру чемпіонату Англії, повідомляє Opta.

Команда поступалася “ірискам” 0:2 до 87-ї хвилини, але в підсумку виграла з рахунком 3:2. Таким чином, цей камбек став найпізнішою вольовою перемогою в історії АПЛ із гандикапу в два голи.

Нагадаємо, на 50-й хвилині захисник “Евертона” Майкл Кін вивів свою команду вперед. Через сім хвилин нападник Домінік Калверт-Льюїн подвоїв перевагу “ірисок”. На 87-й хвилині форвард “Борнмута” Антуан Семеньо відіграв один м’яч. На 92-й хвилині півзахисник гостей Льюїс Кук зрівняв рахунок, а на 94-й хвилині гравець “Борнмута” Луїс Сіністерра приніс своїй команді перемогу.

Після цієї гри в активі “Борнмута” стало п’ять очок. Команда розташовується на сьомій сходинці турнірної таблиці АПЛ.