Юнацька команда Олександрії поступилася в домашньому матчі ковалівському «Колосу» пропустивши тричі, і жодного разу не створивши серйозної загрози для кіпера ковалівців Биценка протягом 90 хвилин матчу.

П’ятниця, 30.08.2024, стадіон «Ніка плюс», матч 5 туру чемпіонату юнацьких команд сезону 2024/2025, «Олександрія»-«Колос».

U-19: «Олександрія» — «Колос» 0:3 (0:1)

«Олександрія» (U-19): Макаренко Назар, Самойлович Дмитро (Гребенюк Мирон,46’, Кубенко Денис,84’), Гаража Данило, Ткачук Сергій, Матківський Дмитро, Баденко Ілля (Цевух Єгор, 35’), Бредельов Денис, Хан Данило, Міщенко Михайло (К) (Омельченко Максим,64’), Благодарний Давид, Жадан Олександр ( Плакса Арсений,46’)

Запасні: Заєць Данило, Антипенко Іван, Усенко Євген, Омельченко Владислав, Малько Матвій, Васін Андрій

Старший тренер: Олександр Карпов

«Колос» (U-19): Биценко Богдан, Кокора І.,Безручук Олексій, Бойко Андрій, Андрющенко Даніїл (К), Денисенко Данііл (Дрьомов Артем, 84’), Зегрюк Нікіта (Ковальчук Володимир,84’), Гусол Артем (Мерва Вадим, 68’), Кузик Роман (Шарай Денис, 76’), Приймак Глєб, Калінкін Максим

Запасні: Коробченко Артем, Кокора М., Лукашевич Максим, Захарків Захарій, Тригуб Віктор

Старший тренер: Віталій Гавриш

Попередження: Плакса, 60’, Ткачук, 84’ – Бойко, 45’, Тригуб, 56’,

Голи: Гусол, 34’, Денисенко, 51’, Тригуб, 76’

Перший гол гості забили на 34 хвилині. Відзначився Гусол красивим ударом в «дев’ятку».

На початку другого тайму Денисенко збільшив рахунок, а Тригуб, на 76 хвилині, зняв всі питання щодо переможця цього протистояння – 0:3.

Попереду в чемпіонаті невеличка пауза, пов’язана з виступами збірної України. Сподіваємося, до виїзного матчу проти київської «Оболоні» (базовий день — 13 вересня), команда Олександра Карпова підготується як слід, і продемонструє справжні бійцівські якості проти киян.