Колишній захисник збірної України Артем Федецький висловився про останні спаринги національної команди.

Нагадаємо, команда Олександра Петракова гра два дні поспіль. Спочатку збірна України обіграла італійський Емполі (2:1), а потім не змогла втримати перемогу над хорватською Рієкою (1:1).

“З перших хвилин було видно втому. Перший тайм цього матчу був схожим на першу половину гри з Емполі, але тоді ми змогли додати після перерви. Тут була в’язка гра. Спишемо все це на збори. Хлопці перебувають під навантаженнями і виходять на пік форми”, – сказав Федецький у ефірі ТК Футбол.

Після матчу з Рієкою гравці збірної України отримали кілька вихідних, після чого знову повернуться до роботи. Національна команда готується до важливих офіційних матчів. На “синьо-жовтих” очікують щонайменше 4 матчі: проти Шотландії у плей-офф відбору на ЧС-2022, а також проти Вірменії та два проти Ірландії у Лізі націй 2022/23.