Підопічні Романа Локтіонова до цього туру в чемпіонаті голів ще не забивали. Гольова “засуха” “Кудрівки” перенеслася і на кубковий турнір, де колектив із Чернігівської області вдома зазнав розгромної поразки від ЮКСА.

Для “Металурга” це була перша гостьова гра в чемпіонаті. А в минулому турі запоріжці вдома зазнали поразки від “Вікторії”.

Чи очікували ми від цього матчу великої кількості моментів? Питання риторичне, адже обидві команди мають суттєві проблеми з конструктивом у заключній третині поля. На перерву суперники пішли без голів. Таких матчів хочеться якомога менше бачити.

Початок другого тайму шокував запоріжців. Спочатку Квасов в потрібний момент опинився перед порожніми воротами і відкрив рахунок у матчі – 1:0. Через чотири хвилини Коркішко в один дотик з меж штрафної пробив у ближній кут – 2:0.Дебютні голи для “Кудрівки” у новому чемпіонаті. Крапку у матчі поставив Потімков – 3:0.

У підсумку, підопічні Романа Локтіонова набирають три очки.

“Кудрівка” – “Металург” 3:0

Голи: Квасов (55), Коркішко (59), Потімков (83)