“Агробізнес” до цього очок ще не втрачав. Підопічні Чижевського тиждень тому досить несподівано переграли “Буковину”.

“Минай” провів лише одну гру в чемпіонаті, здобувши в минулому турі домашню перемогу над “Прикарпаття”.

Гра для господарів поля розпочалася дуже вдало. Вже на дев’ятій хвилині підопічні Чижевського відкрили рахунок. Після передачі Войтіховського вихід один на один реалізував Волков – 1:0. Проте, ще до перерви гості відігралися. Тарас Дмитрук подав, а Іван Головкін ударом головою буквально розстріляв ворота – 1:1.

Після перерви колектив із Волочиська знову вийшов вперед. Слива з ауту вкинув у штрафну, а Сидоренко переправив м’яч у сітку – 2:1. Відігратися вдруге ужгородці не змогли. Таким чином, третя поспіль перемога підопічних Чижевського.