Сьогодні «Чорноморець» (U-19) забив свої перші голи у чемпіонаті та здобув першу перемогу, причому не просту, а вольову та впевнену.

«Лівий берег» (U-19) Київ – «Чорноморець» (U-19) – 2:4 (2:2)

25 серпня 2024 року. 4 тур. Київська область. Стадіон НТК «Лівий берег». 180 глядачів. 32 градуси, сонячно.

«Лівий берег»: 1 Сташків, 2 Рашківський, 16 Твердохлєбов, 14 Дементьєв (капітан), 4 Москун (15 Грищенко, 56), 5 Бойченюк, 13 Шусть (10 Бричук, 83), 7 Назарук (22 Кривов’яз, 68), 6 Дмитрієв (24 Мангер, 68), 8 Сидоров, 18 Мироненко (25 Євтушенко, 68).

Запасні: 23 Зімін, 12 Іваненко, 17 Ульченко, 3 Запорожан, 11 Хиленко, 9 Мирошниченко, 19 Мусцевий.

Тренер – Павло Кікоть.

«Чорноморець»: 31 Іванніков, 4 Ходак, 2 Пилипенко, 9 Джасім, 3 Ярмола, 22 Скрєбов (29 Чебоненко, 61), 7 Вєнік (капітан) (19 Григорчук, 78), 8 Фатьянов, 16 Бакаляров (20 Скарєв, 69), 13 Каптенко, 11 Дзень (10 Алієв, 61).

Запасні: 30 Пірожок, 18 Тер, 14 Стадник.

Тренер – Анатолій Діденко.

Голи: Шусть (33), Дмитрієв (37) – Ходак (27), Вєнік (42, 60), Скараєв (76).

Попереджені: Мироненко (11), Рашківський (45+2), Сидоров (59) – Джасім (10).

“Моряки” відкрили рахунок після комбінації на правому фланзі. Каптенко зробив перспективний пас на Бакалярова, той прострілив у воротарський, а вільний Ходак вразив порожній кут воріт – 1:0. На 32 хвилині мав забивати Дзень, але головою послав м’яч із 8 метрів повз ціль. У атаці у відповідь господарі заробили кутовий, після подачі якого Шусть головою забив м’яч у наші ворота – 1:1. Незабаром «Лівий берег» вийшов уперед: передачею Бойченюка від лицьової лінії до центру штрафного майданчика на всі 100 відсотків скористався Дмитрієв – 1:2.

Господарі не довго вели у рахунку. Після більярдного «пострілу» Вєніка метрів з 20 м’яч від стійки влетів у сітку – 2:2. Через три хвилини «моряки» могли забити втретє, але стрімка контратака Дзень – Ярмола – Фатьянов завершилася не голом, а сейвом захисника київської команди Рашківського, який встиг підстрахувати свого голкіпера на лінії воріт.

Після перерви “Лівий берег” так і не зумів підібрати ключі до гри “Чорноморця”. За весь тайм господарі лише одного разу були близькими до успіху: на 86 хвилині Дементьєв «вистрілив» з дальньої дистанції над хрестовиною. На той час рахунок уже був 4:2. Знову відзначився Вєнік, який блискуче виконав штрафний удар з 19 метрів. На 82-й хвилині не пощастило Григорчуку, якому двічі не дав забити Сташків.