У рамках другого туру АПЛ “Борнмут” Іллі Забарного приймав вдома “Ньюкасл”. Центрбек розпочав цей матч з перших хвилин.

АПЛ, 2-й тур.

Борнмут – Ньюкасл 1 : 1.

1 – 0. Таверньє – 37.

1 – 1. Гордон – 76.

Забарний вийшов у основі, зігравши повний матч проти Ньюкасла. Ілля провів дуже неоднозначну зустріч. Українець виконав аж 7 виносів і не дав пройти себе на дриблінгу, а 4 із 6-ти єдиноборств були вдалими. Крім того, екс-динамівець мав 32 точних передачі із 40 – але лише 4 паси з просуванням із 12-ти виявились точними.

Варто зазначити, що саме із перехоплення Забарного “вишеньки” змогли вийти вперед на 37-й хвилині. Щоправда, атака була затяжною і з втратою володіння, однак вийти з подальшого пресингу Ньюкаслу не вдалося – з нього й прилетів гол Таверньє. Втім, на 76-й хвилині саме Забарний не зміг перехопити подачу Барнса на дальню стійку, не дострибнувши до м’яча – як наслідок, Гордон випередив Керкеза й замкнув. 1:1!

Бормут міг вирвати перемогу на останніх секундах внаслідок подачі з кутового та замикання Уаттара. Втім, гол було забито рукою, тож рахунок не змінився. У підсумку, фінальний свисток зафіксував нічию.