Пропускаючи матч 4-го туру УПЛ з київським Динамо, головна команда “Ворскли” вирішила замість двосторонки зіграти повноцінний спаринг

Контрольний матч.

“Рокита” – “Ворскла” 0:3

Голи: Кане, Крупський, Сефері

Ворскла відгукнулася на пропозицію аматорського футбольного клубу “Рокита”, за який, щоправда, виступають винятково в минулому професійні футболісти. Родзинкою для уболівальників стала поява на заміну в другому таймі у складі місцевої команди легендарного ворсклянина Йована Маркоскі.

Сергій Долганський використав вельми експериментальний склад, давши пограти всім, хто є в обоймі.

У першій 45-хвилинці “Рокита” упиралася як могла, та навіть створила два дуже небезпечних епізоди поблизу володінь Ісенка. За справу старші за рангом узялися по пререрві. Голи Ібрахіма Кане, Іллі Крупського і Тауляна Сефері забезпечили остаточний рахунок – 3:0 за “Ворсклою”.