Ракув переграв Лехію у рамках 6-го туру Екстракляси.

Польща, Екстракляса, 6-й тур

Лехія – Ракув – 1:2

Голи: Капіч, 59 – Макух, 87, Брунес, 90

В матчі чемпіонату Польщі на полі з’явилися п’ятеро українських футболістів. У стартовому складі Лехії зіграли Желізко, Хлань, В’юнник, а також новачок команди Царенко. На лаві запасних гданського клубу залишилися ще двоє українців: Булеца та Сарнавський. З іншого боку поля, в стартовому складі Ракува на поле вийшов українець Кочергін.

Рахунок було відкрито лише на 59-й хвилині. Лехії допоміг вийти вперед екс-зірка Кривбаса Ріфет Капіч. Коли здавалося, що перемога вже в руках гданського клубу, Ракув швидко вирвався вперед за три хвилини, встановивши остаточний рахунок 2:1.

Желізко, Хлань та Кочергін провели весь матч, тоді як В’юнник і Царенко були замінені в другому таймі. Булеца та Сарнавський так і не з’явилися на полі. Українці не змогли відзначитися чимось значущим, окрім жовтої картки, яку отримав півзахисник Лехії Максим Хлань на 45+3 хвилині.

До слова, у рамках 7-го туру Екстракляси Лехія зіграє проти Гурніка (1 вересня), а Ракув зустрінеться з Пʼяст Глівіце (30 серпня).