Ордабаси втримало перемогу в матчі 17-го туру чемпіонату Казахстану, а український форвард Артем Бєсєдін відзначився забитим м’ячем.

Чемпіонат Казахстану 2024/25, 17-й тур

Шахтар Караганда – Ордабаси – 2:3

Голи: Джокіч, 51, Лісаковіч, 78 – Джахшибаєв, 35, 61, Бєсєдін, 58

Вилучення: Малий, 14 (Ордабаси)

Ордабаси у напруженому матчі перемогли Шахтар Караганда. Хоча поєдинок почався невдало для команди Бєсєдіна – вже на 14-й хвилині Малий отримав пряму червону. Втім, це не завадило забити першими, відзначився Джахшибаєв.

По перерві Джокіч зрівняв рахунок, але Ордабаси швидко вийшли вперед завдяки голу Бєсєдіна. Артем прорвався правим флангом до штрафного та замість знайти адресата передачі пробив – 1:2. Джахшибаєв через 3 хвилини збільшив перевагу, на що Шахтар відповів лише голом Лісаковіча. Відзначимо, що повний матч відіграв ще один українець, Ігор Пластун, а Євген Макаренко вийшов на заміну.

Додамо, що для Бєсєдіна цей гол став лише другим у поточному сезоні, в якому Артем встиг зіграти в 16 поєдинках.