Металіст у минулому турі зазнав гостьової поразки від Агробізнеса. Поділля розпочало новий чемпіонат на мажорній ноті, перемігши вдома Хуст.

Перша ліга, 2-й тур.

Металіст Харків – Поділля Хмельницький 1 : 1.

Голи: Кайдалов (67) – Сніжко (48)

У першій половині зустрічі ближчими до голу були підопічні Аніщенка, але реалізувати свої моменти вони не змогли. Варто згадати епізод з ударом Багачанського, коли Максим з вигідної позиції не зміг переграти голкіпера. Наприкінці тайму не пощастило Горяінову, адже м’яч після його удару пролетів трішки вище воріт. Гості відверто розчарували своєю грою до перерви.

Початок другого тайму шокував харків’ян. Після подачі Чушенка м’яч у сітку воріт Рибака відправив Олександр Сніжко – 0:1. Господарі у першому таймі не змогли забити, а суперник іх відразу після перерви покарав. На 67-й хвилині 18-річний Кайдалов ударом у дальній кут зрівняв рахунок – 1:1. У підсумку, гра так і завершилася внічию.