Металург новий сезон розпочав матчем першого кубкового етапу саме з Вікторію, поступившись 3 серпня в гостях команді Анатолія Безсмертного.

Перша ліга, 2-й тур.

МФК Металург Запоріжжя – Вікторія Суми 1 : 3.

0 – 1. Лебеденко – 39.

1 – 1. Буряк – 47.

1 – 2. Євпак – 49.

1 – 3. Рябий – 54.

На початку зустрічі було багато боротьби у центрі поля. Сумчани більше грали першим номером, але це не є сильною стороною підопічних Безсмертного. У другій половині тайму запоріжці почали грати сміливіше. Проте, довести атаки до логічного завершення не вдавалося. Наприкінці тайму господарі могли відкривати рахунок, але м’яч після удару Алібекова зі штрафного влучив у поперечину. А сумчани свій момент реалізували. Олександр Лебеденко з меж штрафної потужно пробив у верхній кут – 0:1.

Відразу після перерви запоріжці змогли відігратися. З декілької метрів переправив м’яч у сітку Буряк – 1:1. Проте, раділи господарі поля недовго. Євпак шикарним ударом у дев’ятку знову вивів сумчан вперед – 1:2. Не встигли запоріжці оговтатися і пропустили ще. М’яч у свій актив записав Рябий – 1:3. Повернути інтригу у гру господарі поля не змогли.