У четвер, 15 серпня, півзахисник київського Динамо Георгій Цитаїшвілі, який влітку пішов у чергову оренду, дебютував за новий клуб – Гранаду – в матчі першого туру Ла Ліги 2 проти Альбасете.

23-річний грузинський фланговий хавбек вийшов на поле в стартовому складі команди, а на 70-й хвилині був замінений на Пабло Саенса.

Поєдинок завершився поразкою команди Цитаїшвілі, хоча саме Гранада відкрила рахунок у грі. Проте вже на перерву Альбасете пішло у ролі переможця, забивши до кінця першого тайму двічі (один з них з пенальті).

Також обидві команди відзначилися голами, які у підсумку були скасовані після перевірки VAR. В обох випадках м’ячі були забиті з положення поза грою.

Ла Ліга 2. Перший тур

Гранада – Альбасете – 1:2 (1:2)

Голи: Рубіо, 29 – Моркільйо, 42, Іхініо, 45+3 (пенальті)

• Наступний матч чемпіонату Гранада проведе 24 серпня на виїзді проти Ферроля. Початок гри о 18:00 за Києвом.
  • Загалом за Динамо Цитаїшвілі провів 24 гри, в яких оформив два асисти. Востаннє за український гранд Гіо виходив на поле ще у листопаді 2020 року.
  • На правах оренди з київського клубу грузинський хавбек останні три роки грав за Ворсклу, Чорноморець, польські Віслу та Лех, а також грузинське Динамо (Батумі).