У четвер 15 серпня Пюнік на своєму полі прийняв Ордабаси в другому матчі третього раунду кваліфікації до Ліги конференцій.

Після поразки у першому поєдинку з рахунком 0:1, команда із Казахстану повторила цей результат.

У стартовому складі Пюніка вийшов український правий захисник Артем Братков, а за Ордабаси зіграли Ігор Пластун, Євген Макаренко і Артем Бєсєдін.

Усі українці окрім Бєсєдіна зіграли повний матч, а от Артем вийшов на заміну на 68-й хвилині.

Єдиний гол у зустрічі на свій рахунок записав нападник Юсуф Отубанджо, який відзначився всередині другого тайму.

Ліга конференцій. Третій раунд відбору. Матч-відповідь.

Пюнік – Ордабаси – 1:0

Гол: Отубанджо (66′)

Таким чином, Ордабаси припинив свої єврокубкові виступи цього сезону, так і не потрапивши до основного етапу Ліги конференцій.

Раніше вони вилетіли з відбору до Ліги чемпіонів, поступившись Петрокубу (0:0, 0:1).

Пюнік у свою чергу зіграє у плей-оф раунді кваліфікації, тож Братков усе ще має шанси на єврокубкову осінь.