13 серпня відбуваються матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів 2024/25.

Ліга чемпіонів 2024/25. Третій раунд кваліфікації

ПАОК – Мальме – 3:4 (перший матч – 2:2)

Голи: Тайсон, 21, Куліеракіс, 43, Живковіч, 45+4 – Нанасі, 10, 45, Зеттерстрем, 90+6, Крістіансен, 99

Божевільну перестрілку влаштували ПАОК (Греція) та Мальме (Швеція). Нанасі вивів шведів вперед на 10-й хвилині, однак легенда Шахтаря та Металіста Тайсон забив справжній шедевр. Бразилець взявся виконати штрафний з лівого флангу, і зумів закрутити м’яч у дальній кут – 1:1!

А до перерви ПАОК забив ще двічі – авторами голів стали Куліеракіс та Живковіч, на що Мальме відповів забитим м’ячем Нанасі. Увесь другий тайм греки вели в рахунку, однак Зеттерстрем на 90+6 хвилині врятував Мальме від вильоту, перевівши гру в овертайм.

У екстра-таймах Мальме зусиллями Зеттерстрема та Крістіансена двічі забило та здобуло путівку у раунд плей-офф.