Динамо забиває 950-й гостьовий гол в Чемпіонатах України — після удару Миколи Шапаренка.
  • Найбільша велика перемога Руху в УПЛ (у 104-й грі).
  • 1-а в УПЛ велика перемога Руху над Оболонню (у 3-й грі).
  • Найбільша велика поразка Оболоні в УПЛ (у 32-й грі).
  • 1-а в УПЛ велика перемога Карпат (у 2-й грі).
  • 1-а в УПЛ велика поразка Лівого Берега (у 2-й грі).
  • Перервалася переможна серія Шахтаря на своєму полі в УПЛ, яка тривала 9 ігор.
  • Завершилася безпрограшна домашня серія Вересу в УПЛ, яка тривала 5 ігор: 2 перемоги та 3 нічиї.
  • Клубний рекордний домашній безвиграшний серіал Колоса триває в УПЛ 8 матчів: 4 нічиї та 4 поразки.
  • Ворскла перервала безвиграшну серію на полях суперників в УПЛ, яка тривала 5 ігор: нічия та 4 поразки.
  • Рух перервав клубну рекордну нічийну гостьову серію в УПЛ, яка тривала 3 гри.
  • Завершилася переможна клубна рекордна серія ЛНЗ, яка тривала в УПЛ 4 матчі.
  • Кривбас зазнав 280-ї поразки в УПЛ.
  • 140-й матч Колоса в УПЛ: +46=35-59 м’ячі 135—178.
  • 90-й домашній матч Вереса в УПЛ: +33=29-28 м’ячі 105—102.
  • Рух здобув 30-ту перемогу та провів 30-й «сухий» матч в УПЛ.
  • 20-й гол в УПЛ забиває Микола Шапаренко (Динамо), 15-й — Едуардо Герреро (Зоря), 5-й — Артем Челядін (Ворскла), 1-й — Артур Шах (Карпати, у 2-й грі).
  • У 4-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голам Павло Полегенько (Карпати), який раніше забивав у складі Зірки, Маріуполя та Інгульця, 3-му — Сергій Чоботенко (Полісся) — Маріуполя, Колоса, 2-му — Амбросій Чачуа (Карпати) — КПФ Карпати, Ігор Краснопір (Рух) — Оболонь.
  • 100-й матч в УПЛ провів Артем Челядін (Ворскла), 50-й — Семен Вовченко (Верес), Беніто (Зоря), 1-й — Луан (Верес), Андрій Співаков, Сіднней (обидва — Лівий Берег), Єгор Поправка (Колос), Радіон Лісняк, Владислав Чабан (обидва — Інгулець), Маттео Аморозо (Кривбас), Пайшао, Адмір Брістріч, Далстелла (усі — Полісся).
  • У 8-му (!) для себе клубі УПЛ дебютує Руслан Бабенко (Полісся), який раніше вис тупав за Дніпро, Волинь, Сталь К, Зорю, Чорноморець, Олімпік, Дніпро-1, 7-му — Владислав Вакула (Зоря) — Сталь К, Маріуполь, Шахтар, Ворсклу, Чорноморець, Минай, Микита Кравченко (Олександрія) — Маріуполь, Динамо, Олімпік, Колос, Дніпро-1, Полісся, Артем Шабанов (Олександрія) — Арсенал, Волинь, Сталь К, Олімпік, Динамо, Полісся, 5-му — Мар’ян Мисик (Інгулець) — Металург Д, Сталь К, Ворсклу, Рух, 4-му — Олександр Піхальонок (Динамо) — Шахтар, Маріуполь, Дніпро-1, Олег Очеретько (Карпати) — Шахтар, Маріуполь, Дніпро-1, Богдан Лєднєв (Полісся) — Зорю, Динамо, Дніпро-1, Олексій Гуцуляк (Полісся) — КПФ Карпати, Десну, Дніпро-1, Олександр Філіппов (Олександрія) — Арсенал, Десну, Дніпро-1, 3-му — Ярослав Кисіль (Чорноморець) — Зорю, Минай, Тимур Кораблін (Зоря) — Кривбас, Минай, Віктор Блізніченко (Оболонь) — Інгулець, Кривбас, Юрій Тлумак (Карпати) — Чорноморець, Зорю, Євгеній Волинець (Полісся) — Колос, Дніпро-1, Дмитро Мишньов (Олександрія) — Маріуполь, Зорю, 2-му — Максим Брагару (Динамо) — Чорноморець, Руслан Непейпієв (Лівий Берег) — Рух, Олександр Драмбаєв (Кривбас) — Маріуполь.
  • 10-й «сухий» матч в УПЛ провів Дмитро Ледвій (Рух).
  • 140-й виїзний тренерський матч Юрія Вернидуба біля керма різних клубів УПЛ: +53=38-49 м’ячі 171—164.
  • Чорноморець при Олександру Бабичу зазнав 40-ї поразки в УПЛ.
  • 2-й з 2-х реалізований пенальті в УПЛ у виконанні Остапа Притули (Рух).
  • 10-й з 13-ти реалізований пенальті в УПЛ у ворота Олександра Рибки (Оболонь).
  • 1-й з 2-х нереалізований пенальті в УПЛ у виконанні Максима Луньова (Кривбас).
  • 5-й з 7-ми нереалізований в УПЛ пенальті у ворота Олександр Кемкіна (Карпати).
  • 40-й матч в УПЛ провів арбітр Олександр Шандор (Львів).
  • Асистент арбітра Олександр Корнійко (Миргород) проводить 20-й сезон, продовжуючи піднімати свою ж планку всеукраїнського рекорду.
  • Дебютує в УПЛ асистент арбітра Назарій Цмоканич (Львів).