Відбулися чергові матчі 1/64 фіналу Кубка України.

Кудрівка – Лівий берег – 3:2

Голи: Потімков, 37, Коркішко, 77, Сторчоус, 85 – Литовченко, 60, 75

Олімпія Савинці – Гірник-Спорт – 4:2

Голи: Кошман, 16, 69, Почернін, 52, Бурляй, 72 – Чуквуемека, 9, Посєвкін, 30

Лівий Берег зазнав поразки від Кудрівки. кияни впевнено розпочали перший тайм, втім, відкрили лік голам господарі матчу: на 37-й хвилині відзначився Потімков.

Одразу по перерві Литовченко дублем вивів свою команду вперед, оформивши голи на 60-й та 75-й хвилинах. Та лідирував Лівий берег не довго. За декілька миттєвостей Коркішко відновив паритет, а наприкінці матчу Сторчоус забив вирішальний м’яч.

У іншому матчі Олімпія зустрілася з Гірник-Спорт. Перша 45-хвилинка виявилася насиченою Вже на старті зустрічі Чуквуемека розписався у воротах суперників. На 16-й хвилині Кошман завдяки пенальті відновив паритет, але Посєвкін знову вивів Гірник-Спорт вперед.

По перерві рахунок знову став рівним завдяки Почерніну. Поєдинок перервала тривога, а після відновлення матчу господарі швидко забили двічі, зробивши рахунок 4:2.