У понеділок 12 серпня Металіст 1925 зіграв з Полтавою у матчі 1/64 фіналу Кубку України сезону 2024/25. Поєдинок закінчився перемогою харківської команди з рахунком 5:3.

Підопічні Сергія Карпенка двічі відзначилися у першому таймі зусиллями Реймонда Овусу та Євгена Місюри, який оформив автогол.

Однак у другій половині зустрічі полтавський колектив дав справжній бій Металісту 1925.

Спочатку Євген Стрельцов відіграв один м’яч, після чого харків’яни знову забили завдяки голу Арі Моури, проте після цього полтавчани відзначилися двічі поспіль.

На 71-й хвилині забив Дмитро Плахтир, а трохи пізніше те саме зробив і Денис Червінський.

Вже у екстра-таймах харків’яни все ж таки зуміли вирвати собі путівку в наступний раунд. Дубль оформив Моура, а потім асистував на Сергія Стеня.

Кубок України. 1/64 фіналу.

Металіст 1925 – СК Полтава – 5:3

Голи: Овусу (31), Місюра (автогол – 43′), Моура (68′, 104′), Стен (117′) – Стрельцов (66′), Плахтир (71′), Червінський (83′)

• В минулому раунді Металіст 1925 пройшов київський Локомотив (4:1), а Полтава обіграла Тростянець (1:0).
  • Відзначимо, що обидві команди виступають у Першій лізі цього сезону.