Головний тренер Роми Даніеле Де Россі прокоментував нічию своєї команди з Евертоном у контрольному матчі (1:1).

“Ми багато працювали, багато і дуже інтенсивно тренувалися. Ми задоволені як роботою хлопців, так і неймовірним англійським прийомом. Мені дуже сподобався сьогоднішній перший тайм. Думаю, якщо ми продовжимо так грати першим номером і атакуватимемо відкриті простори так само, як у цій зустрічі, то зможемо завдати проблем будь-якому супернику.

У нас є гравці, які сильно відрізняються один від одного: деякі краще атакують із глибини, як Артем Довбик, деякі хороші в просуванні м’яча, як Маті Суле, Енцо Лє Фе, Лоренцо Пеллегріні та Залєвскі. Ми – команда, яка починає набувати обрисів, які мені подобаються.

Я був приємно здивований тим фактом, що вчора на заключному тренуванні хлопці втілили в життя все, про що я просив у попередні дні. Матч з Евертоном був товариським, але ми готувалися до нього так, начебто це був офіційний матч, тому що так і має бути. Я залишився задоволений першими 50-60 хвилинами гри, потім ми трохи втратили поле”, – цитує Де Россі Roma Press.