У межах підготовки до нового сезону грецький «Олімпіакос» нападника збірної України Романа Яремчука провів контрольний поєдинок із кіпрським «Арісом».

Міжсезоння-2024, товариський матч

Аріс – Олімпіакос – 2:4

Голи: Бенгтссон, 78, Саво, 84 – Еббі, 16, Вельде, 21, Б’єль, 23, Бакулас, 89

Роман Яремчук вийшов у основі Олімпіакоса і мав додаткову мотивацію. Проти переможців Ліги конференцій грав кіпрський Аріс зі скандальним росіянином Кокоріним, який навіть встиг відсидіти у в’язниці.

У обороні суперника був повний прохідний двір, тому Олімпіакос легко настріляв 3 голи за 23 хвилини. На жаль, Яремчуку не вдалося долучитися бодай до однієї результативної атаки. По перерві Олі розслабився і дав Арісу скоротити відставання до мініміуму. Останнє слово все ж було за греками – 4:2.

Офіційний сезон команда Яремчука розпочне 17 серпня матчем проти Волоса в рамках першого туру чемпіонату.