У суботу 10 серпня Нефтчі на виїзді зіграв проти Сабаїла в «українському» дербі в матчі другого туру чемпіонату Азербайджану. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Ця зустріч стала другою офіційною для Романа Григорчука на чолі бакинського клубу, а український нападник Андрій Штогрін вийшов у старті Нефтчі. В той же час їхній співітчизник захисник Дмитро Литвин зіграв у основі Сабаїла.

Причому не просто зіграв, а провів усі 90 хвилин на полі, так ще й забив гол у другому таймі, який приніс його команді нічию.

У складі Нефтчі відзначився Юрі Матіас, а Штогрін був замінений у другому таймі, залившись без результативних дій.

Чемпіонат Азербайджану. Другий тур.

Сабаїл – Нефтчі – 1:1

Голи: Литвин (48′) – Матіас (23′)

Після цього матчу Сабаїл Литвина посідає дев’яте місце в турнірній таблиці, маючи один заліковий пункт.

Нефтчі Григорчука і Штогріна йде п’ятим, набравши два бали за два матчі.

В наступному турі 17 серпня Сабаїл на виїзді зустрінеться з Сумгаїтом. На Нефтчі 18 числа очікує домашнє дербі із бакинським Сабахом.