Олімпіакос поступився Ноттінгем Форест (3:4) у надрезультативному товариському матчі.

Товариські матчі

Олімпіакос – Ноттінгем Форест – 3:4

Голи: Желсон Мартінш, 24, 78, Вельде, 89 – Єйтс, 15, 61, Вуд, 43, Еланга, 68

На товариську гру з Ноттінгем Форест Яремчук залишився на лаві запасних. Перший тайм завершився мінімальною перевагою Ноттінгема. Єйтс вивів “лісників” вперед, однак Желсон Мартінш досить швидко зрівняв рахунок. Вуд перед перервою знову вивів англійців вперед.

У другому таймі перевага Ноттінгем Форест стала розгромною – забили Єйтс та Еланга. На поле вийшов і Роман Яремчук, який долучився до другого забитого м’яча. Українець класно обігрався з Чікінью в стінку та віддав ліворуч на партнера, з ударом якого впорався воротар. Желсон першим встиг на добивання і зміг забити лише з другої спроби. Вельде на 89-й хвилині встановив остаточний рахунок – 3:4 на користь Ноттінгем Форест.