Олімпійська збірна Марокко виграла у Єгипту матч за третє місце (6:0).

Олімпійські ігри, матч за третє місце

Єгипет – Марокко – 0:6

Голи: Еззалзулі, 23, Рахімі, 26, 64, Ель-Ханнус, 51, Накаш, 73, Хакімі, 87

Збірна Марокко стала бронзовим призером Оліпійських ігор. У матчі за третє місце команда Таріка Сектьюї обіграла Єгипет із рахунком 6:0. Героями зустрічі стали півзахисник Бетіса Абде Еззалзулі та форвард Аль-Айна Суф’ян Рахімі. У середині першого тайму 22-річний Еззалзулі протягом чотирьох хвилин записав у свій актив гол+пас, а після перерви відзначився ще однією гольовою передачею.

Рахімі оформив дубль і оформив один асист. Три інших м’ячі забили півзахисник Генка Білаль Ель-Ханнус, захисник УТС Акрам Накаш і латераль ПСЖ Ашраф Хакімі. Останній відзначився прямим ударом зі штрафного.

Нагадаємо, що на груповому етапі Олімпіади збірна Марокко зустрічалася з Україною і програла команді Руслана Ротаня з рахунком 1:2 (у тому матчі Еззалзулі вийшов на поле лише на 87-й хвилині, а Рахімі забив із пенальті). Однак саме підопічним Сектьюї судилося вийти з групи: в 1/4 фіналу африканці обіграли США (4:0), а в півфіналі поступилися Іспанії (1:2).