Колектив із Хуста дивом не припинив своє існування. Проте, в останній момент було ухвалено рішення продовжити свої виступи.

З минулого сезону залишилося лише п’ять гравців, тому у Циткіна було багато роботи під час короткого міжсезоння. “Поділля” має амбіції боротися за підвищення у класі. Кадровий потенціал у хмельницького колективу потужний.

Вже у дебюті протистояння господарі поля відкрили рахунок. Після жахливої помилки Швець холоднокровно вихід один на один реалізував Віталій Гемега – 1:0. За рахунком хмельницький колектив грав впевнено, а ось у гостей мало що виходило. На перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь “Поділля”. Це закономірний результат, якщо враховувати відсутність зіграності у гравців “Хуста”.

У другій половині зустрічі характер гри не змінився. Господарі домінували, а підопічні Циткіна нічого не могли створили в атаці. М’яч до заключної третині поля рідко доходив. На 66-й хвилині “Хуст” залишився у меншості. Другу жовту отримав Вадим Лучка. Футболісти “Поділля” у більшості продовжували атакувати, але забити ніяк не могли. У підсумку, перемога “Поділля”.

Колектив із Хуста дивом не припинив своє існування. Проте, в останній момент було ухвалено рішення продовжити свої виступи. З минулого сезону залишилося лише п’ять гравців, тому у Циткіна було багато роботи під час короткого міжсезоння. “Поділля” має амбіції боротися за підвищення у класі. Кадровий потенціал у хмельницького колективу потужний.

“Поділля” – “Хуст” 1:0

Голи: Гемега (13)

Вилучення: Лучка (66)