Вінгер “Олександрії” Владислав Калитвинцев дав коментар про конфлікт з ФК “Десна”, за яку він грав до зими поточного року:

– Яка ситуація зараз із судами з “Десною”? Конкретно куди подані документи – до Палати конфліктів КДК УАФ чи Лозанни?

– Ситуацію досі не закрито до кінця. Головне, що все вирішилося з моєю заявкою і мені дозволили грати за “Олександрію”. Залишилися лише фінансові питання, але це вже у процесі. Більше нічого не можу сказати. Буде рішення – люди цим займаються, всі папери лежать де тільки можна.

– Що ти плануєш надалі із ситуацією з “Десною”?

– Подивимося, як усе далі рухатиметься, і тоді вже прийматимемо рішення. Наразі я зосереджений на роботі “Олександрії”.

– Що саме заперечують твої представники – борги із зарплати чи законність переходу?

– Я думаю, що заборгованість із заробітної плати. По переходу все чисто, заявка дозволена і спокійно можу тренуватися та грати у другій частині сезону за “Олександрію”.

– Чи зверталися до тебе представники “Десни” і що говорили?

– Зі мною особисто ніхто не розмовляв із цього приводу. Мені незрозуміло те, коли казали, що я негарно пішов і що я маю повернутися. Виходить, якщо мені дозволили грати за “Олександрію”, то все було правильно з мого боку.

– Скільки тобі винна “Десна”?

– Сума є плюс-мінус такою, що писали в інтернеті. Стільки мені й винні, трохи менше. Заборгували зарплату за три місяці та підписний бонус. Я не називатиму точну суму, але заборгували достатньо – приблизно 50-60 тисяч доларів.

– Який найбільший термін, коли команда не сплачувала гроші?

– Там було по-різному кожен футболіст. У когось чотири місяці, а у когось п’ять. Я знаю, що перед вильотом до Туреччини хлопцям дали зарплату за два місяці. В інших клубах я не стикався із такими фінансовими труднощами. Все було нормально, – сказав Калитвинцев.