Наставник мадридського “Реала” Карло Анчелотті прокоментував перемогу над “Челсі” (2:1) у товариському матчі.

“Матч був інтенсивним, швидким і з великою кількістю змін попереду, тому що в “Челсі” дуже швидкі гравці. Ми діяли досить прямолінійно з Віні та Родріго. Відчуваємо, що гравці, які приступили до роботи 15 липня, працюють добре.

Ми раді, що всі повернулися, і починаємо готуватися до Суперкубка УЄФА. Передсезонка пройшла успішно. Молодь добре виступила, вони конкурували, це був хороший досвід для них. Тепер ми хочемо подумати про Суперкубок.

Воротарі? Куртуа в порядку, але ми хотіли дати ігрові хвилини Луніну. Це було заплановано”, – наводить слова фахівця офіційний сайт “вершкових”.

Нагадаємо, український голкіпер “Реала” Андрій Лунін з’явився на полі в поєдинку з “Челсі” після перерви, замінивши Тібо Куртуа.