Філіп Клеман задоволений підсумком першої зустрічі.

“Голкіпер суперника зробив кілька хороших сейвів. Він воротар національної збірної, а “Динамо” — команда з багатьма якостями. На етапі перебудови, в якій ми перебуваємо, і те, що демонструють гравці, є кроком вперед, якого я хотів, і це дійсно важливий результат.

Сподіваюся, що вболівальники наступного тижня зроблять стільки галасу, що з “Гемпдена” злетить дах”.

“Динамо” – дійсно хороша команда, вони грають разом 4-5 років, тому у них багато автоматизму. Я дуже задоволений тим, як моя команда реагує. У них були вільні вихідні перед цією грою. Мені цікаво, чи збираються вони грати у вихідні, але ми виконаємо нашу роботу по-своєму.

Важливо, що в певні моменти ми добре пресингували. У другому таймі ми більш спокійно тримали м’яч. Ми занадто легко втрачали його у першому таймі”, – відзначив фахівець.