Сьогодні, 5 серпня, продовжуються літні Олімпійські ігри 2024 у Парижі.

Відбувся перший півфінальний матч футбольного турніру серед чоловіків. На стадіон «Оранж Велодром» у Марселі вийшли олімпійські збірні Марокко та Іспанії.

Рахунок у матчі відрили марокканці, автором голу став Суф’ян Рахімі, який забиває в кожному матчі на Олімпіаді. Зрівняв рахунок на 66-й хвилині іспанський півзахисник «Барселони» Фермін Лопес. Вивів Червону фурію уперед на 85-й хвилині Хуанлу Санчес. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь іспанців.

Для Іспанії це вже третій фінал великого футбольного турніру за останній місяць. Раніше іспанці тріумфували на Євро-2024 та на юнацькому ЧЄ U-19. Марокко зіграє матч за бронзові нагороди.

О 22:00 стартує другий півфінальний матч – господарі турніру французи зіграють проти Єгипту.

Олімпійські ігри. Футбольний турнір, 1/2 фіналу (чоловіки).

Марокко U-23 – Іспанія U-23 – 1:2

Голи: Рахімі, 37 (пен) – Лопес, 66, Санчес, 85.