Захисник шотландського «Рейнджерс» Джон Сауттар прокоментував нічийний підсумок вчорашнього матчу своєї команди з «Гартс» (0:0) у 1-му турі чемпіонату Шотландії, а також розповів про важливість відновлення до першої зустрічі з київським «Динамо» у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, яка, нагадаємо, відбудеться найближчого вівторка, 6 серпня, в Любліні.

«У першому таймі ми мали поганий вигляд як із м’ячем, так і без нього. „Хартс“ прагнув ускладнити гру, створювати ситуації, в яких нам було б некомфортно, і їм це вдалося.

Зате після перерви ми грали вже добре, стали швидше рухатися, швидше грати в пас. У нас були моменти, але нам потрібно покращувати їхню реалізацію.

Тепер на перший план виходить відновлення. До матчу з „Динамо“ у вівторок треба підійти в найкращих фізичних кондиціях. Тільки тоді ми зможемо показати свою найкращу гру», — наводить слова Сауттара офіційний сайт «Рейнджерс».