Олімпіакос переграв Тернану в товариському матчі.

Клубні товариські матчі

Тернана – Олімпіакос – 0:4

Голи: Мартінс, 58, Куцідіс, 60, Вельде, 77, Папаканеллос, 82

Олімпіакос зіграв перший товариський матч в Італії проти Тернани, здобувши переконливу перемогу з рахунком 4:0. Особливу увагу привернув неофіційний дебют українця Романа Яремчука, який відзначився результативною передачею на другий гол, забитий Кутсідісом на 60-й хвилині.

Перед тим Мартінс відкрив рахунок, а пізніше Вельде став автором третього гола. Папаканеллос, який намагався забити протягом усього другого тайму, зумів відправити четвертий мʼяч у ворота Тернани, встановивши остаточний рахунок зустрічі.

Нагадаємо, вже завтра, 3 серпня, Олімпіакос зіграє другий поєдинок в Італії – проти Роми. Цікаво, що гра проти римлян може стати дербі форвардів збірної України – Артем Довбик завершив свій перехід до “вовків”.