Наставник лондонського “Арсеналу” Мікель Артета поділився враженнями від гри підопічних після товариського матчу з “Ліверпулем” (1:2).

“Це було дійсно бойове випробування. Я думаю, ми почали матч дуже добре і за сім або вісім хвилин повинні були вести з рахунком 2:0. Потім стався один епізод, унаслідок чого вони забили гол, і гра змінилася.

Були певні труднощі, особливо з грою в повітрі, а також діями під час перехідних фаз атаки, але ми будемо вдосконалюватися. Загалом, я дуже задоволений.

Граючи у важких умовах, хлопці доклали неймовірних зусиль. У другому таймі ми повністю домінували в матчі і заслуговували на більше. Ми незадоволені, тому що хочемо перемагати, але думаю, що це ще один крок у правильному напрямку», – наводить слова іспанця офіційний сайт “канонірів”.