У четвер, 25 липня, в Лісабоні відбувся контрольний матч між Бенфікою і Брентфордом (1:1).

Контрольний матч

Бенфіка – Брентфорд – 1:1

Голи: Павлідіс, 24 – Мбеумо, 9

Товариський матч у рамках “українського дербі” розпочався з грубої помилки захисника Морато. 23-річний бразилець зробив дуже слабкий пас у напрямку воротаря, і Мбеумо скористався цим подарунком – Трубін абсолютно не винен у цьому пропущеному м’ячі.

Через 15 хвилин Бенфіка зрівняла рахунок завдяки черговому голу літнього новачка Павлідіса. Для нього цей забитий м’яч став уже п’ятим у складі “орлів”.

На відміну від попередньої контрольної зустрічі з Альмерією, воротар лісабонців Анатолій Трубін провів на полі всю гру. На 65-й хвилині він ледь не пропустив курйозний гол: Мбеумо навісив справа – і влучив у штангу. Український голкіпер був явно здивований таким розвитком подій.

Півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі і провів повний перший тайм. Він був замінений у перерві разом з іншими дев’ятьма партнерами.