Французький Бордо, який з фінансових причин змушений був опуститися до дивізіону Насьональ 1, сьогодні провів контрольний матч з англійським Саутгемптоном, у якому поступився – 2:3.

У середині першого тайму протягом однієї хвилини команди обмінялися голами Діблінга та Діалло. На початку другого тайму Саутгемптону зусиллями Амо-Амеяму та Мари вдалося двічі вразити ворота французів. Ближче до кінця матчу Маркес зумів скоротити відставання Бордо у рахунку.

Нагадаємо, що вчора з’явилася інформація, що Бордо через фінансові проблеми понижено на один рівень. З Ліги 2, де він провів минулий сезон, його опустили до Насьйональ 1 – третьої за значимістю ліги Франції.

Зазначимо, що за Бордо виступає українець Данило Ігнатенко.

Контрольний матч
Бордо – Саутгемптон – 2:3 (1:1)
Голи: Діблінг, 19 (0:1), Діалло, 20 (1:1), Амо-Амеяму, 50 (1:2), Мара, 56 (1:3), Маркес, 82 (2:3)