Кривбас завершив літні збори на залихватській нотці. На жаль, програв – але в матчі з великою кількістю голів і неймовірним сюжетом.

Суперником криворіжців був турецький Різеспор. Українській команді вдалося швидко відкрити рахунок після розіграшу кутового (гол – на рахунку Єгора Твердохліба). Але вже до кінця першого тайму поступалися один м’яч, причому самі не реалізували кілька відмінних моментів.

У другому таймі забивати продовжували турки, і незабаром рахунок став 1:4. Але наприкінці Кривбас стрепенувся і забив два голи поспіль (Хрвоє Ілич та Дмитро Хомченовський). Ще б трохи часу – і наснажні криворіжці напевно врятували б матч. Але час скінчився…

Таким чином Кривбас завершив літні збори та повертається додому. Вже 3 серпня команда проведе перший матч нового сезону УПЛ – проти Чорноморця, а за п’ять днів зіграє у Лізі Європи проти чеської Вікторії.