Відбулись чергові спаринги в рамках підготовки до нового клубу за участі топ-клубів.

Манчестер Юнайтед – Рейнджерс – 2:0

Голи: Амад Діалло, 39, Х’юджил, 70

Рапід – Мілан – 1:1

Голи: Демір, 89 – Флоренці, 64

Манчестер Юнайтед після фіаско з Русенборгом (поразка 0:1) досить впевнено переміг шотландський Рейнджерс. У складі “червоних дияволів” дебютував Лені Йоро, який видав хороший дебютний матч: зіграв 45 хвилин, виграв одну дуель (100% успішність), віддав 44 точних передачі з 48, двічі виграв володіння м’ячем, по 1 разу блокував удар, виносив м’яч та ні разу не був обіграний.

Перемогу ж оформили Амад Діалло та Джо Х’юджил – першому ще й асистував Мейсон Маунт, який ніяк не може себе проявити на Олд Траффорд після трансферу з Челсі.

Мілан у дебютному поєдинку Пауло Фонсеки на чолі “россонері” не зміг перемогти віденський Рапід. У другому таймі рахунок у зустрічі відкрив Флоренці, який знайомий із Фонсекою за роботою в Ромі. Проте втримати переможний рахунок не вдалось – Демір на останніх хвилинах врятував нічию для Рапіда.