В ніч з 20 на 21 липня Інтер Маямі в черговому поєдинку регулярного чемпіонату МЛС зустрівся із Чикаго Файр, мінімально обігравши своїх суперників.

Поєдинок пропускали Ліонель Мессі, який отримав травму у фіналі Копа Америка-2024, а також Сергій Кривцов, що зазнав пошкодження у минулій грі.

Проте стартовий склад команди з Флориди отримав декількох колишніх зірок Барселони – Серхіо Бускетс, Жорді Альба та Луїс Суарес зіграли весь матч.

Інтер Маямі відкрив рахунок вже на шостій хвилині зустрічі зусиллями Рохаса та спокійно довів перший тайм до перемоги.

На 73-й хвилині Чіхос, центральний захисник Чикаго, взявши ініціативу на себе, пройшов декількох суперників та завдав точного удару в кут воріт.

Однак недовго рахунок був нічийним – вже через дві хвилини Жорді Альба знову вів Інтер вперед. Флоридська команда втримала рахунок та здобула мінімальну перемогу.

Футбол. МЛС. Регулярний чемпіонат

Інтер Маямі – Чикаго Файр – 2:1

Голи: Рохас, 6, Альба, 75 – Чіхос, 73

21 липня. 02:30. Форт-Лодердейл. Стадіон «Локхарт Стедіум»

• У своїй конференції Інтер Маямі наразі посідає перше місце з 53 очками в активі.
  • Наступною грою флоридської команди стане виїзний матч Кубку ліг проти мексиканської Пуебли. Матч відбудеться 28 липня о 03:00.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі 20 матчів в усіх офіційних поєдинках: один гол.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.