У четвер відбулися матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Шерифу, який цього сезону виступає у другому за значимістю єврокубковому турнірі, вдалося вирвати перемогу у протистоянні із Зірею. Гості з Молдови поступилися в першому матчі і пропустили першими у поєдинку у відповідь. Проте господарів підвів гвінейський легіонер Саліфу Сума, якого ще до перерви було вилучено з поля. Шериф скористався чисельною перевагою і у другому таймі забив два м’ячі. В екстратаймі суперникам не вдалося досягти успіху, а серію пенальті краще виконали гості. У наступному раунді Ліги Європи Шериф зіграє зі шведським Ельфсборгом, який двічі розгромив кіпрський Пафос – 3:0 та 5:2.

Другу перемогу здобула краківська Вісла. Титулований клуб, який зараз виступає у першій польській лізі, обіграв у гостях Ллапі з Косова – 2:1. Втім, далі володарю Кубка Польщі буде набагато складніше – до Кракова приїде віденський Рапід.

2024-25, Ліга Європи

Ігровий день : 2024-07-18

“Марибор” – “Ботев” 2:2 (1:0)
Голи : Репас, 13 (1:0); Нвачукву, 48 (1:1); Уджа, 60 (1:2); Бьогре, 80 (2:2)

“Пафос” – “Ельфсборг” 2:5 (2:1)
Голи : Оума, 23 (0:1); Хольмен, 26 (автогол) (1:1); Драгомiр, 43 (2:1); Хульт Н., 47 (2:2); Фрік П., 49 (2:3); Абдулаї, 58 (2:4); Зенелі, 85 (2:5)

“Корвінул” – “Пакш” 0:2 (0:0)
Голи : Кьоньвеш, 79 (0:1); Бьоде, 90 (0:2)

“Зіра” – “Шериф” 1:2 (1:0), пo пенальті 4:5
Голи : Утциг, 5 (1:0); Аллах, 54 (1:1); Яде, 77 (1:2)

“Ллапі” – “Вісла” 1:2 (0:0)
Голи : Родадо, 58 (0:1); Тахірі A., 74 (1:1); Кіакос, 90 (1:2)

“Тобол” – “Ружомберок” 1:0 (1:0)
Голи : Ель Мессаудi, 8 (1:0)