У першому турі молодіжного чемпіонату Європи турки не втримали перемогу над французами (1:2).

Чемпіонат Європи U-19, 1-й тур Група В

Франція U-19 – Туреччина U-19 – 2:1

Голи: Міхал, 66, Жаке, 86 (п.) – Фідан, 4

У ще одному матчі групи В Франція зустрічалась з однолітками з Туреччини. Вже на 4-й хвилині “місячні зірки” несподівано вийшли вперед: Узун навісив з кутового на дальню стійку і Фідан головою спрямував сферу у дев’ятку, без шансів для голкіпера. Французи побігли відігруватись, але забити до перерви так і не вдалось попри значну перевагу у володінні м’ячем і за ударами.

По перерві “галльські півні” продовжили тиснути й досягли успіху в середині другого тайму: Міхал вистрибнув вище за захисників і головою замкнув навіс під поперечину. Майже одразу “трикольорові” могли зрівнювати, але голкіпер турків зреагував на удар впритул.

Барс за трохи мав виводити Туреччину вперед, але пробив впритирку зі стійкою. За 5 хвилин до завершення матчу захисник турків завалив автора першого гола у власному штрафному і арбітр призначив пенальті. До м’яча підійшов Жаке і легко переграв голкіпера, зробивши рахунок 2:1.

Перемога принесла Франції 3 очки і вона ділить з Іспанією 1-2 сходинки. Туреччина разом з Данією наразі йдуть без очок.