У четвер, 11 липня, стартував перший кваліфікаційний раунд Ліги Європи-2024/25.

Шериф під керівництвом українського тренера Юрія Гури у домашньому матчі не зміг обіграти Зірю – 0:1. У складі азербайджанської команди у другому таймі на поле вийшов експівзахисник Минаю Ельдар Кулієв.

Тобол на виїзді програв словацькому Ружомбероку – 2:5. У старті команди із Казахстану вийшов український півзахисник Євген Шахов. На 64-й хвилині хавбек отримав жовту картку, а на 76-й був замінений.

Словенський Марибор у Болгарії поступився Ботеву – 1:2. Ще у трьох протистояннях перемоги здобули Ельфсборг, Корвінул та Вісла Краків.

Матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду заплановані на 18 липня.

З третього раунду кваліфікації Ліги Європи в боротьбу вступить Кривбас. Жеребкування цієї стадії турніру відбудеться 22 липня.

ЛІГА ЄВРОПИ-2024/25. ПЕРШИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РАУНД. ПЕРШІ МАТЧІ

Ельфсборг (Швеція) – Пафос (Кіпр) – 3:0 (1:0)
Голи: Зенелі, 9, Хульт, 59, Фрік, 82
Вилучення: Мельюсо (П), 57
На 59-й хвилині Зенелі (Е) не реалізував пенальті

Пакш (Угорщина) – Корвінул (Румунія) – 0:4 (0:2)
Голи: Буш, 9, Лупу, 45+2, 86, 90+3
Вилучення: Сабо (П), 76

Ружомберок (Словаччина) – Тобол (Казахстан) – 5:2 (3:2)
Голи: Габріел, 11, Селецкі, 40, Мали, 45+2, 88, Мадленяк, 77 – Іванович, 9, Енен, 45

Шериф (Молдова) – Зіря (Азербайджан) – 0:1 (0:0)
Гол: Волкові, 88

Ботев Пловдив (Болгарія) – Марибор (Словенія) – 2:1 (1:1)
Голи: Уджа, 9, Ілієв, 74 – Шірвіс, 19

Вісла Краків (Польща) – Ллапі (Косово) – 2:0 (1:0)
Голи: Сапала, 2, Родадо, 90+5