У другому спарингу ужгородських навчально-тренувальних зборів полтавська Ворскла зустрілася з місцевим клубом Ужгород.

Команди зіграли змішаними складами без ліміту замін у форматі три тайми по 30 хвилин. Єдиний гол у зустрічі забив захисник, який щойно прибув на оглядини до Ворскли.

Полтавська Ворсклою вже на 4-й хвилині матчу у затяжній атаці відкрила рахунок у зустрічі. На старті матчу команда Ужгород діяла більше від оборони, проте у другій 30-хвилинці моменти почали виникати і біля воріт полтавчан. Хороші нагоди відзначитись мали Повхан, Караман та Немецков.

На невисокий темп гри суттєво впливала спека. Команда Сергія Долганського створила достатньо моментів, щоб збільшити рахунок у грі, проте видовищні сейви голкіпера Постемського звели нанівець всі старання атакуючої ланки суперника.

Зафіксована мінімальна перемога Ворскли – 1:0. Головний тренер ФК Ужгород Яромир Лобода у цій грі мав нагоду перевірити основний кістяк команди, який ще наразі формується.

15 липня полтавська Ворскла зустрінуться зі Скалою 1911 Стрий.

Товариський матч. 10 липня. 18:30. Ужгород

Ворскла Полтава – Ужгород – 1:0

Гол: гравець на перегляді, 4