Кривбас зіграв результативну нічию з Янг Бойз на літньому тренувальному зборі у Швейцарії – 2:2.

Криворіжці забили швидкий гол, помилкою захисників скористався Юрій Вакулко. Проте вже за три хвилини швейцарці зрівняли рахунок, відзначився Сандро Лаупер. А у середині першого тайму Жауен Аджам провів другий м’яч Янг Бойз.

Команда Юрія Вернидуба відігралася після перерви. Швидка контратака криворіжців завершилася голом Олега Кожушка. Янг Бойз був активнішим в останні хвилини, але рахунок не змінився.

Раніше команда Вернидуба у спарингу перемогла Динамо Бухарест (2:0). Далі криворіжці запланували спаринги 13 липня проти азербайджанського Сабаха, і 17 липня із загребським Динамо.

Кривбас посів третє місце в УПЛ минулого сезону. У першому турі УПЛ-2024/25 криворіжці зіграють із Чорноморцем. Базова дата стартового туру – 3 серпня.