Колишній захисник Челсі та збірної Франції Франк Лебеф не вважає, що Михайло Мудрик має далі виступати за лондонський клуб.

“Мудрик більше не має жодної цінності – це безнадійний випадок, і Челсі не заробить на ньому грошей. Він дуже сирий і не стає кращим під керівництвом багатьох тренерів – немає ніякого прогресу.

Хто захоче купити Мудрика? Я б не купив його навіть за 10 мільйонів фунтів на цей час. Насправді я б не купив його навіть за 1 мільйон. Навіщо витрачати гроші на гравця, який взагалі не продуктивний?

Він тут вже 18 місяців, і я знаю, що йому було важко, враховуючи його обставини вдома в Україні, але судячи з того, що я бачив, я дуже хвилююся, що Челсі підписав невдаху в особі Мудрика, і вони повинні його замінити.

Мене купили за 2 мільйони фунтів у 1996 році, і я думав, що це багато! Мудрика купили за 70 мільйонів фунтів або щось у цьому роді – це безумство!” – цитує Франка Лебефа Daily mail.

Нагадаємо, Мудрик приєднався до Челсі у січні 2023 року. Михайло відіграв за “синіх” у 58 матчах у всіх турнірах, в яких забив сім голів та віддав чотири асисти.

https://football24.ua/angliya_tag50820/