Чорноморець на передсезонних зборах провів спаринг проти Інгульця – клуб з Одеси поступився новачкові УПЛ з рахунком 1:2.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 7-й хвилині – відзначився досвідчений півзахисник Інгульця Ярослав Богунов. У другому таймі перевагу команди Василя Кобіна подвоїв Радіон Лісняк, на що Чорноморець за кілька хвилин до фінального свистка відповів взяттям воріт від юного Олександра Євдокименка.

Для Інгульця ця перемога стала першою у контрольних матчах цього міжсезоння – раніше команда Кобіна програвала Кривбасу (1:3) та Динамо (0:4).

У стартовому турі нового розіграшу УПЛ Чорноморець зіграє на виїзді проти Кривбасу, а Інгулець у гостях проти Зорі. Базова дата першого туру УПЛ – 3 серпня.